Pałac w Zakrzewie rozkwita w maju!

Katowice, Śrem, Inowrocław, Poznań, czy Ostrów Wielkopolski! Z tych miast przyjechali dzisiaj turyści chcący zwiedzić pałac w Zakrzewie z Karolem Soberskim w roli przewodnika (który był też organizatorem zwiedzania)! Blisko 3,5 godziny trwało sobotnie zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego w Zakrzewie w gminie Kłecko w Wielkopolsce! Była to przedostatnia taka możliwość w tym półroczu. W niedzielę, 15 maja o godz. 12.00 ostatnia szansa by poznać tajemnice zakrzewskiej rezydencji.

Trasa sobotniego zwiedzania obejmowała: oficynę, wozownię, park, a na koniec pałac. Wędrówka zakończyła się w pałacu gdzie uczestnicy zwiedzania - przy kawie i słodkościach - oczekiwali na losowanie upominków. Jest bowiem tradycją zwiedzań organizowanych przez K. Soberskiego w ramach cyklu „Wędrówki z historią”, że wśród uczestników rozlosowane zostają upominki – materiały promujące nasz region.

Na koniec chętni mogli nabyć książki K. Soberskiego, jak i zdobyć dedykację, czy zrobić wspólną fotografię.

K. Soberski dziękuje wszystkim uczestnikom z różnych stron Polski za przybycie, miłą atmosferę i świetnie spędzony czas! Serdeczne podziękowania składa firmie Poz Bruk Sp. z o.o. Poznańskie Nieruchomości Sp. J., właścicielowi pałacu za możliwość zwiedzania tej pięknej rezydencji i jej pełnomocnikowi Dianę Matłosz-Blige, za przygotowanie obiektu dla turystów.

O wszystkich zwiedzaniach będzie można się dowiedzieć z portalu Pojezierze24.pl oraz ze strony internetowej: soberski.pl.

Ostatnie w tym półroczu zwiedzania pałacu w Zakrzewie już w niedzielę, 15 maja o godz. 12.00.  Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli do godz. 9.00 pod numerem telefonu: 515-980-504

Fotorelacje z dzisiejszej wycieczki do obejrzenia tutaj