Dziennikarz - Pisarz - Dokumentalista

08/12/2023

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Mecenasem Fundacji Historycznej!

Fundacja, której jestem fundatorem i prezesem osiągnęła dzisiaj duży sukces! Mamy stałego Mecenasa na nasze przyszłoroczne wydarzenia! Tym samym Bank Spółdzielczy w Gnieźnie docenił dotychczasowe projekty realizowane przez Fundację, cieszące się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców regionu, jak i potencjalnych klientów Banku Spółdzielczego. Dzisiaj bowiem Bank Spółdzielczy w Gnieźnie podpisał umowę z Fundacją Historyczną „Przywracany Pamięć” z Gniezna na mocy której Bank objął swoim mecenatem wszystkie wydarzenia realizowane przez Fundację w 2024 roku. Jest to pierwsza taka całościowa umowa podpisana przez Fundację.

 

Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć” z Gniezna, która w naszym regionie działa od blisko 6 lat, od początku współpracuje też z Bankiem Spółdzielczym w Gnieźnie. Dotychczas jednak ta współpraca polegała na wspieraniu przez Bank wybranych wydarzeń realizowanych w danym roku przez Fundację Historyczną, m.in. Bank był Mecenasem Festiwali Historycznych „Tajemnice Trzech Stuleci” - sztandarowej imprezy Fundacji. Od dzisiaj to się zmieni.

 

Dzisiaj w siedzibie Banku, Karol Soberski, prezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” podpisał oficjalną umowę z Rafałem Kaszyńskim i Mariuszem Kowalczykiem, wiceprezesami Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie na mocy której Bank objął swoim mecenatem wszystkie wydarzenia realizowane przez Fundację w 2024 roku.

 

Podpisanie umowy było też okazją do omówienia planów Fundacji na cały, przyszły 2024 rok.

 

Warto zaznaczyć, że Bank Spółdzielczy w Gnieźnie jest pierwszą instytucją, która zdecydowała się podpisać taką całoroczną umowę z Fundacją, a tym samym docenił dotychczasowe projekty realizowane przez Fundację, projekty często unikatowe w skali regionu, jak i pionierskie, cieszące się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców regionu, jak i potencjalnych klientów Banku Spółdzielczego.

 

A już wkrótce przedstawimy plany Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” na rok 2024 nad którym mecenat objął Bank Spółdzielczy w Gnieźnie.

 

 Instytucje zainteresowane współpracą z Fundacją zapraszamy do kontaktu: 515-980-504

 

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie Media Lokalne 2022