Dziennikarz - Pisarz - Dokumentalista

29/01/2023

Czas na program telewizyjny!

Zawsze marzyłem, aby mieć własny program telewizyjny, program o historii, o skarbach, zagadkach i tajemniczych miejscach Wielkopolski i Kujaw, a w przyszłości innych regionów Polski… I moje marzenie zaczyna się spełniać! Wkrótce zaczniemy nagrywać pierwsze odcinki! Za realizację i zdjęcia będzie odpowiadać fantastyczna grupa filmowców z Krakowa! Odcinki naszego programu będą dostępna na kanale YT, na FB oraz na naszej stronie internetowej. W przyszłości także w jednej ze stacji telewizyjnych!

 

Dzisiaj mogę zdradzić tytuł programu: Na tropach historii - natropachhistorii.pl! Mamy już przygotowane scenariusze do blisko 40 odcinków! I co ważne, większość z nich będzie opowiadać o miejscach, wydarzeniach czy postaciach, o których dotychczas nie powstał żaden film!
 

Co pojawi się w programie? Będą pałace i dwory, także te od lat opuszczone rezydencje pełne sekretów, będą zagadki z czasów II wojny światowej, jak i niewyjaśnione wydarzenia z okresu międzywojennego, będą zapomniane postacie mające wpływ na nasz region oraz mroczne zbrodnie… Będą zagadkowe wydarzenia z XIX wieku i… tajemnice znajdujące się na dnie kilku akwenów! Będzie wiele nieznanych historii…

W naszych programach pojawią się także goście – świadkowie historii, ale też osoby tworzące historię!Obecnie trwają ostatnie prace nad stroną internetową naszego programu i dopinamy kwestie logistyczne związane z pierwszymi odcinkami. Tworzy się też muzyka do naszych programów! Zapowiada się fantastyczna przygoda!

Co ważne, zapraszamy Was wszystkich do czynnego udziału w naszych programach, do budowania społeczności programu oraz zapraszamy na weekendowe zloty z historią, tajemnicami i skarbami w tle!
 

Więcej szczegółów już wkrótce!

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie Media Lokalne 2022