Dziennikarz - Pisarz - Dokumentalista

16/01/2022

Najwyższy już czas na soberski.pl

Dzisiaj po północy uruchomiłem moją autorską stronę soberski.pl, gdzie będę promował moje książki, wycieczki które organizuję, zapraszał na spotkania, jak również prezentował wszystkie moje działania na rzecz regionalnej historii i turystyki. Strona ma również służyć do bezpośrednich kontaktów z moimi Czytelnikami.

 

Pomysł zbudowania autorskiej strony pod domeną soberski.pl chodził za mną od dawna… Ale zawsze było coś innego, co pochłaniało mnie czasowo… A to kolejne książki, a to powstał portal Pojezierze24.pl, a to kolejne ciekawe projekty związane z moją Fundacją Historyczną „Przywracamy Pamięć”. Aż wreszcie znalazłem czas i powstała ta strona.

 

Na tej stronie chcę w jednym miejscu pokazywać mój dorobek jako dziennikarza, pisarza, eksploratora i przewodnika po ciekawych historycznie, przyrodniczo i turystycznie miejscach w naszym regionie. Uznałem bowiem, że już najwyższy czas, by promować swoją osobę i swoje działania poprzez własną stronę internetową.
 

Ktoś zapyta: a portal Pojezierze24.pl Panu nie wystarczy? Odpowiadam: tak, portal pojezierze24.pl to moje ukochane dziecko, mój skarb, moje życie i praca. To moje dzieło, które staram się każdego dnia rozwijać i umacniać na rynku portali informacyjno-turystycznych. Na tym portalu codziennie staramy się, z moimi koleżankami i kolegami, pokazywać atrakcje 10 powiatów Wielkopolski i Kujawa, powiatów leżących na Pojezierzu Gnieźnieńskim. I to jest główny cel portalu Pojezierze24.pl – promowanie i odkrywanie Pojezierza Gnieźnieńskiego.
 

A strona soberski.pl - jako młodszy brat portalu Pojezierze24.pl będzie współdziałać z portalem - ale przede wszystkim ma promować moją osobę, moje dokonania, moje książki, moje odkrycia, czy wycieczki, które organizuję.
 

Wielu moich Czytelników bardzo często mnie pytało, pisało do mnie, dzwoniło, gdzie mogą zobaczyć np. reportaże telewizyjne z moim udziałem, gdzie posłuchać audycji radiowych w których brałem udział, czy też gdzie znaleźć zapowiedź kolejnej wycieczki. Chcieli jednego miejsca, gdzie to wszystko znajdą, bez szukania w natłoku innych artykułów. Stąd pomysł na uruchomienie autorskiej strony soberski.pl.


Kilka dni temu na moim profilu na fb napisałem, że czasami trzeba się zatrzymać, zadumać i zastanowić nad przyszłością… Za mną bogaty w wydarzenia, ale też bardzo trudny rok… Ale nie patrzę w przeszłość… Wyciągam tylko wnioski, by nie popełniać błędów… Szczególnie, że na przyszłość mam głowę pełną pomysłów i planów, w tym wiele niezwykłych projektów związanych z historią i turystyką w naszym regionie… Trzeba bowiem promować nasz region, bo turystów u nas „jak na lekarstwo”, a mamy przecież takie atrakcje, których inni mogą nam pozazdrościć… Niestety, nie potrafimy ich „sprzedać”… Instytucje i osoby odpowiedzialne za promocję turystyki, szczególnie te, które biorą pieniądze z naszych podatków, wydaje się, jakby się wypaliły, żadnych nowych pomysłów, tylko konserwowanie tego, co jest…
 

Dlatego postanowiłem dalej robić swoje i nie spoglądać na innych… A współpracować tylko z tymi, którzy chcą.... Z tego też względu uruchamiam autorską stronę internetową soberski.pl


Zapraszam do oglądania materiałów, które są na mojej stronie, co czytanie mojego bloga oraz do kontaktu ze mną we wszelkich sprawach historycznych i turystycznych.

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie Media Lokalne 2022