Dziennikarz - Pisarz - Dokumentalista

08/01/2023

Strona soberski.pl odświeżona i zmodernizowana!

Po roku działalności mojej autorskiej strony soberski.pl, postanowiłem ją nieco odświeżyć i zmodernizować. Dodałem też kilka nowych opcji. W ten sposób wykorzystuje czas, gdy dopadła mnie grypa... Mam nadzieję, że za kilkanaście dni będę już zdrowy!Tymczasem zapraszam wszystkich na moją odświeżoną stronę soberski.pl.
 

Pomysł zbudowania autorskiej strony pod domeną soberski.pl chodził za mną od dawna… Ale zawsze było coś innego, co pochłaniało mnie czasowo… A to kolejne książki, a to powstał portal Pojezierze24.pl, a to kolejne ciekawe projekty związane z moją Fundacją Historyczną „Przywracamy Pamięć”. Aż wreszcie znalazłem czas i powstała ta strona.

Na tej stronie, w jednym miejscu pokazuję mój dorobek jako dziennikarza, pisarza, dokumentalisty i przewodnika po ciekawych historycznie, przyrodniczo i turystycznie miejscach w naszym regionie. każdy szanujący się twórca powinien mieć własną stronę internetową, by promować swoją osobę i swoje działania poprzez własną stronę internetową.

Rok czas to wystarczający okres, by dokonać pewnych obserwacji co do działalności strony, wyciągnąć wnioski i poprawić to, co wymaga zmian. Dlatego po roku działalności mojej autorskiej strony postanowiłem ją nieco odświeżyć i zmodernizować.

Główne założenia strony, jak i działy które są do dyspozycji Czytelników, pozostały bez zmian. Nieco zmieniłem zasady zamawiania książek w sklepie internetowym oraz dodałem kilka drobiazgów jak choćby Newsletter. Kilka zmian - nad którymi pracuję - wprowadzę jeszcze w najbliższych dniach i tygodniach. Tymczasem zapraszam do zaglądania na moją stronę i czytania zamieszczanych postów.
 

Od kilku dni trzyma mnie grypa i to jest dobry czas, by się zatrzymać, zadumać i zastanowić nad przyszłością… Za mną bogaty w wydarzenia, ale też bardzo trudny rok… Ale nie patrzę w przeszłość… Wyciągam tylko wnioski, by nie popełniać błędów… Szczególnie, że na przyszłość mam głowę pełną pomysłów i planów, w tym wiele niezwykłych projektów związanych z historią i turystyką w naszym regionie… Trzeba bowiem promować nasz region, bo turystów u nas „jak na lekarstwo”, a mamy przecież takie atrakcje, których inni mogą nam pozazdrościć…


Dlatego postanowiłem dalej robić swoje i nie spoglądać na innych… A współpracować tylko z tymi, którzy chcą.... Z tego też względu - korzystając z tej przymusowej przerwy grypowej - odświeżyłem nieco moją autorską stronę internetową soberski.pl
 

Zapraszam do oglądania materiałów, które są na mojej stronie, co czytanie mojego bloga oraz do kontaktu ze mną we wszelkich sprawach historycznych i turystycznych. I do zobaczenia na szlakach turystycznych!

I wszystkim życzę dużo zdrowia!

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie Media Lokalne 2022