Dziennikarz - Pisarz - Dokumentalista

01/02/2022

To będzie projekt mojego życia!

Do tego projektu dojrzewałem od kilku lat! Analizowałem, zastanawiałem się, przegadałem wiele godzin z moją żoną Olą… Aż wreszcie podjąłem decyzję! Od 1 lutego rozpoczynam realizację projektu, który potrwa przynajmniej 3 lata, projektu jakiego jeszcze nie ma w Polsce! Projektu, który pochłonie mnie w całości, ale który – głęboko w to wierzę – będzie projektem mojego życia! Brzmi patetycznie? Tak! Bo to jest dla mnie projekt wyjątkowy!
 

Od wielu lat wymyślam i realizuję wiele wydarzeń (m.in. Piastowski Festiwal Wodny w 2012 i 2013 r., Gala „Człowiek Roku” portalu informacjelokalne.pl organizowana od 2010 do 2018 r., Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci” w 2019 i 2021 r., „Historyczne Konfrontacje” w 2021 r., kilka akcji eksploratorskich), do tego piszę książki, organizuję od 2012 r. wycieczki, a także prowadzę od 2008 r. portale internetowe – obecnie portal Pojezierze24.pl. Te przedsięwzięcia wymagały wielu środków finansowych, wiele czasu i wielu wyrzeczeń… Ale wszystkie zrealizowałem tak, jak zaplanowałem. Zawsze bowiem staram się dokończyć to, co zacząłem. Mimo częstych przeciwności losu...

I dalej będę robił te wszystkie projekty (książki, wycieczki, portal, itp.). Ale od 1 lutego rozpoczynam realizację projektu, który – mogę to śmiało powiedzieć – będzie wyzwaniem mojego życia!

Co to za projekt? Na razie nie ujawnię szczegółów. Te przedstawię w najbliższych dniach. Mogę powiedzieć tylko jedno: połączy on wszystko to, co dotychczas realizowałem, czyli festiwale, literaturę, wycieczki, prelekcje, edukację i poszukiwania. I głęboko wierzę, że go zrealizuję, chociaż nie wszystko jest zależne ode mnie…

Są takie chwile w życiu każdego człowieka, kiedy pojawia się myśl, że warto zrobić coś wyjątkowego, coś, czego nikt wcześniej nie zrobił. I właśnie w takim punkcie życia się znalazłem.

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie Media Lokalne 2022