Dziennikarz - Pisarz - Dokumentalista

20/06/2022

Zapowiada się kolejna historyczna sensacja i niezwykła książka!

Szykuje się kolejna sensacja! Dzisiaj otrzymałem telefon z Wybrzeża, od starszej osoby, z informacją, że ma dla mnie coś, co na pewno mnie ucieszy! I co sprawi, że będę miał materiał na kolejną, unikatową książkę!
 

Otóż okazało się, że osoba do mnie dzwoniąca dysponuje niezwykłym pamiętnikiem! Pamiętnikiem związanym z naszym regionem, w którym spisane jest życie i działalność pewnej nietuzinkowej osoby, znanej w Gnieźnie i okolicach!

Pamiętnik zaczyna się w okresie międzywojennym, a kończy w latach 80. XX wieku! I jest prawdziwą bombą! W pamiętniku są fakty, które dotyczą historii naszej „małej Ojczyzny”! Fakty dotychczas nieznane!

Mam obiecane, że już w najbliższym czasie pamiętnik trafi w moje ręce! Zapowiada się ciekawa lektura i zapewne jeszcze ciekawsza praca nad książką! Jak ja wwielbiam takie telefony!Więcej szczegółów przedstawię, jak już pamiętnik będzie w moim posiadaniu.

Jeśli ktoś z moich Czytelników dysponuje podobnymi unikatowymi materiałami związanymi z historią regionu i chciałby się nimi podzielić, to proszę o kontakt: e-mail: karol@soberski.pl lub telefonicznie: 515-980-504.

Ocalmy od zapomnienia naszą lokalną historię, ocalmy to, co możemy jeszcze razem uratować.

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie Media Lokalne 2022